Folia metalizowana na roli

Folia metalizowana na roli, folia metalizowana BOPP, folia metalizowana PET, APET

Oferujemy zadrukowaną i demetalizowaną folię opakowaniową na roli. Monofolia jest produktem finalnym lub półproduktem przeznaczonym do dalszej laminacji oraz produkcji na liniach do pakowania.  Na podstawie indywidualnych projektów wykonujemy druk fleksograficzny na foliach metalizowanych oraz demetalizację. Zadruk rewersyjny i/lub awersyjny. Dzięki technologii SILVERO uzyskujemy idealnie przeźroczyste okienka, piękne metaliczne kolory, które są bazą unikalnego i bardzo atrakcyjnego opakowania premium.

Dementalizujemy folie:

  • metalizowana BOPP
  • metalizowana PET
  • metalizowana APET

Metalizowany PET z orientacją dwukierunkową (folie BOPET) ma wysoką barierowość i wytrzymałość na rozciąganie.  BOPET odgrywa szczególnie dużą rolę w projektach opakowaniowych, które mają na celu redukowanie grubości i wagi opakowań. Metalizowany BOPET zwiększa trwałość łatwopsujących się produktów spożywczych ze względu na właściwości barierowe. Stosowany do opakowań zapewniających barierowość na tlen, światło UV i aromaty. Folie cienkowarstwowe BOPET o grubości od 8 do 50 μm używamy głównie do pakowania produktów FMCG, natomiast grubsze folie do ok. 350 μm do pakowania artykułów biurowych lub elektronicznych.

Folie metalizowane polipropylenowe z orientacją dwukierunkową (folie BOPP) wykorzystujemy głównie do pakowania produktów spożywczych. Powlekanie laminatem zwiększa właściwości barierowe folii BOPP i zmniejsza przepuszczalność dla gazów. Folie BOPP, które nadają się do zgrzewania cold seal lun heat seal, dlatego są stosowane do pakowania artykułów spożywczych, pieczywa, produktów przekąskowych, makaronu, bakalii , produktów ziemniaczanych, wyrobów biurowych,  tekstylnych, kosmetyków i wyrobów medycznych.

Folia metalizowana z transparentnym okienkiem do produkcji opakowań premium
Folia metalizowana z transparentnym okienkiem do produkcji opakowań premium
Folia metalizowana z transparentnym okienkiem do produkcji opakowań premium

Poszukujesz unikatowych opakowań? Planujesz premiumizację produktów lub wprowadzasz nowy produkt do segmentu premium?

Dział obsługi klienta SILVERO zapewnia kompleksowe doradztwo i wsparcie techniczne w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań opakowaniowych.