Opakowania bakalii

Opakowania do bakalii, opakowania do owoców suszonych, opakowania do orzechów.

Bakalie to bogactwo witamin i wartości odżywczych, które zyskują na popularności jako znakomita, zdrowa przekąska. Doskonale wpisują się w panujący wśród nowoczesnych konsumentów trend convenience. Są źródłem wartościowych dla organizmu pierwiastków i innych substancji.

Opakowanie bakalii to istotny element marketingowy, który pozwala wyróżnić produkt na półce. Producenci bakalii przykładają szczególną wagę do możliwości prezentacji produktu poprzez transparentne elementy opakowania. Aby jeszcze lepiej realizować potrzeby konsumentów, rozszerzają portfolio produktów o nowe kategorie jak mieszanki bakalii,  bakalie w polewie czekoladowej, duże owoce w wersji premium oraz małe wygodne opakowania convenience.

Opakowania bakalii muszą zachować wszystkie walory zdrowotne i smakowe wyrobu i posiadać odpowiednie bariery na tlen i inne gazy oraz na światło w przypadku zastosowania folii metalizowanej. Opakowanie bakalii powinno również zabezpieczać przed utratą wilgotności produktu, aromatu i koloru.

Opakowania do bakalii i orzechów w technologii SILVERO.

Opakowania wykonane w technologii SILVERO to nieograniczone możliwości kreacji unikalnych opakowań bakalii i orzechów z okienkiem. Wykorzystanie metalicznych kolorów pozycjonuje produkt w segmencie premium i przykuwa uwagę konsumentów. Do produkcji opakowań bakalii stosujemy trójwarstwowe laminaty z użyciem folii metalizowanej BOPP lub BOPET, które charakteryzują się odpowiednią barierowością, sztywnością, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i stabilne. Produkujemy opakowania w formie saszetek Doypack, Doypack ze struną oraz torebki z fałdą boczną, stabilo, z dnem i saszetki.

 

opakowanie do bakalii premium
opakowanie do bakalii premium
opakowanie do bakalii premium

Poszukujesz unikatowych opakowań? Planujesz premiumizację produktów lub wprowadzasz nowy produkt do segmentu premium?

Dział obsługi klienta SILVERO zapewnia kompleksowe doradztwo i wsparcie techniczne w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań opakowaniowych.