Opakowania karmy dla zwierząt

Opakowania karmy dla zwierząt, opakowania smakołyków.

W technologii SILVERO powstają unikatowe opakowania karmy dla zwierząt. Tworzone są na bazie  dwuwarstwowych i trzywarstwowych laminatów z folii metalizowanej BOPP i BOPET. Demetalizowane opakowania foliowe do pakowania karmy dla zwierząt zapewniają produktom świeżość i odpowiednią trwałość. Wykorzystanie zalet technologii SILVERO pozwala na podniesienie jakości opakowania, wyróżnienie go na półce poprzez zastosowanie głębokich metalicznych kolorów oraz transparentnego okienka o dowolnym kształcie. Może ono mieć również bardzo praktyczną zaletę – np. miarkę spożycia karmy.

Opakowania do karmy dla zwierząt w technologii SILVERO.

Wzrost sprzedaży karm z segmentu premium oraz super premium jest podyktowany rosnącym zainteresowaniem klientów zakupami wysoko jakościowych karm dla zwierząt. Na przykład widać wyraźny trend tzw. premiumizacji produktów tej kategorii. Obecnie konsumenci coraz częściej kierują się podobnymi kryteriami przy wyborze karmy jak przy zakupie jedzenia. Decyduje jakość karmy, zdrowe składniki i wartości odżywcze, a nie cena.

Producenci karmy dla zwierząt wpisują się w najnowsze trendy i oferują coraz więcej marek premium, produktów specjalistycznych, dostosowanych do wieku zwierząt, dlatego kierują się w stronę karm pakowanych w jednoporcjowe saszetki. Duża konkurencja powoduje, że klczowa jest prezentacja samego produktu na półce sklepowej. Na decyzje zakupowe dużej mierze wpływa atrakcyjność opakowania produktu.

Odpowiedzią na takie potrzeby rynku jest oferta demetalizownych opakowań w technologii SILVERO. W zależności od potrzeb klienta indywidualnie dobieramy kompozycje laminatów i sposobów zamykania. Aby wydłużyć świeżość opakowanej karmy możemy zastosować system wielokrotnego zamykania lub system łatwego otwierania (easy going).

 

Opakowanie z okienkiem do karmy dla psów
Opakowanie z okienkiem do karmy dla psów
Opakowanie z okienkiem do karmy dla psów

Poszukujesz unikatowych opakowań? Planujesz premiumizację produktów lub wprowadzasz nowy produkt do segmentu premium?

Dział obsługi klienta SILVERO zapewnia kompleksowe doradztwo i wsparcie techniczne w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań opakowaniowych.