Opakowania kawy i herbaty

Opakowania do kawy, opakowania do herbaty.

Kawa jest bardzo cenionym napojem głównie ze względu na pobudzającą moc, głęboki i wyrazisty smak oraz charakterystyczny aromat. Dlatego kluczem do zachowania jej walorów oraz wysokiej jakości jest odpowiednie opakowanie i sposób przechowywania. Podobnie jest z herbatą.

W technologii SILVERO wykonujemy opakowania foliowe, które zabezpieczają kawę na długi czas. Do produkcji opakowań do kawy najczęściej stosujemy dwu i trzywarstwowe laminaty  folii polipropylenowych w tym metalizowanych. Opakowanie posiada niezbędny wentyl. Transparentne okienko jest zabezpieczone odpowiednią barierą, a całe opakowanie jest szczelne, odporne na uszkodzenia i niezwykle atrakcyjne. Metaliczne głębokie kolory, przeźroczyste okienko odpowiednio eksponujące ziarna kawy przyciąga uwagę konsumentów.

Opakowania do kawy, herbaty w technologii SILVERO.

Konsumenci coraz częściej sięgają po kawę premium. To przeważnie wyselekcjonowana mieszanka kaw o różnych charakterystykach  oraz intensywnym aromacie i smaku. Premium to najczęściej produkt przeznaczony dla prawdziwych koneserów kawy, dla których nie ważna jest cena, a jakość produktu. Istotną wagę przywiązują do opakowania, które jest bardzo charakterystyczne dla tego segmentu. Typowe opakowania do kawy premium są bogato złocone, posiadają głębokie kolory, a teraz dodatkowo eksponują wysoką jakość ziaren w opakowaniu poprzez transparentne okienko. To jest spektakularny efekt marki premium. WOW!

Demetalizowane opakowanie premium do kawy
Demetalizowane opakowanie premium do kawy
Demetalizowane opakowanie premium do kawy

Poszukujesz unikatowych opakowań? Planujesz premiumizację produktów lub wprowadzasz nowy produkt do segmentu premium?

Dział obsługi klienta SILVERO zapewnia kompleksowe doradztwo i wsparcie techniczne w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań opakowaniowych.