Opakowania kosmetyków

Opakowania kosmetyków, opakowania do szamponu, opakowania do mydła w płynie.

Miękkie opakowania kosmetyków zyskują coraz większą popularność ponieważ są zdecydowanie lżejsze i tańsze od typowych opakowań plastikowych. Do produktów kosmetycznych oferujemy doypacki wykonane z odpowiedniej kompozycji laminatów, w których skład wchodzi folia metalizowana BOPP lub PET. Opakowania z laminatów są bardzo ekonomiczne i wygodne w użytkowaniu i logistyce. Doypacki są stosowane do pakowania różnych rodzajów produktów kosmetycznych w postaci sypkiej, płynnej lub granulowanej, jak: mydła w płynie, szampony, płyny do kąpieli i sole morskie. Elastyczne, miękkie opakowania są bardziej ekologiczne ponieważ zawierają 70 % mniej plastiku niż sztywne opakowania o tej samej pojemności.

Opakowania do kosmetyków mogą być wyposażone w zamknięcia strunowe typu zipper lub korek. Dodatkowo możemy wykonać eurozawieszkę i perforację.

Opakowania do kosmetyków w technologii SILVERO

Kupowanie kosmetyków ma często charakter emocjonalny, a opakowanie ma szczególny wpływ na sprzedaż produktu. Unikatowy design, użycie metalicznych kolorów i transparentne elementy takiego opakowania mogą skutecznie przykuć uwagę konsumenta i wzmocnić wizerunek marki. Tylko w technologii SILVERO możliwe jest uzyskanie tak unikalnego efektu w przystępnej cenie. Nasze opakowania łączą cech luksusowego opakowania z funkcjonalnymi.

Demetalziwoane opakowania premium do kosmetyków
Demetalziwoane opakowania premium do kosmetyków
Demetalziwoane opakowania premium do kosmetyków

Poszukujesz unikatowych opakowań? Planujesz premiumizację produktów lub wprowadzasz nowy produkt do segmentu premium?

Dział obsługi klienta SILVERO zapewnia kompleksowe doradztwo i wsparcie techniczne w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań opakowaniowych.