Opakowania kosmetyków

Opakowania kosmetyków, opakowania do szamponu, opakowania do mydła w płynie.

Miękkie opakowania kosmetyków zyskują coraz większą popularność ponieważ są zdecydowanie lżejsze i tańsze od typowych opakowań plastikowych. Do produktów kosmetycznych oferujemy doypacki wykonane z odpowiedniej kompozycji laminatów, w których skład wchodzi folia metalizowana BOPP lub PET. Opakowania z laminatów są bardzo ekonomiczne i wygodne w użytkowaniu i logistyce. Doypacki są stosowane do pakowania różnych rodzajów produktów kosmetycznych w postaci sypkiej, płynnej lub granulowanej, jak: mydła w płynie, szampony, płyny do kąpieli i sole morskie. Elastyczne, miękkie opakowania są bardziej ekologiczne ponieważ zawierają 70 % mniej plastiku niż sztywne opakowania o tej samej pojemności.

Opakowania do kosmetyków mogą być wyposażone w zamknięcia strunowe typu zipper lub korek. Dodatkowo możemy wykonać eurozawieszkę i perforację.

Opakowania do kosmetyków w technologii SILVERO

Kupowanie kosmetyków ma często charakter emocjonalny, a opakowanie ma szczególny wpływ na sprzedaż produktu. Unikatowy design, użycie metalicznych kolorów i transparentne elementy takiego opakowania mogą skutecznie przykuć uwagę konsumenta i wzmocnić wizerunek marki. Tylko w technologii SILVERO możliwe jest uzyskanie tak unikalnego efektu w przystępnej cenie. Nasze opakowania łączą cech luksusowego opakowania z funkcjonalnymi.

Poszukujesz unikatowych opakowań? Planujesz premiumizację produktów lub wprowadzasz nowy produkt do segmentu premium?

Dział obsługi klienta SILVERO zapewnia kompleksowe doradztwo i wsparcie techniczne w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań opakowaniowych.