Opakowania mrożonek

Opakowania mrożonek, opakowania do mrożonek.

Opakowania z folii metalizowanej są jednymi z najpopularniejszych  i spełniają wymagania barierowe. Worki wykonane są z wielowarstwowych laminatów, które nie pękają w temperaturze ujemnej, a bariera zabezpiecza produkt obustronnie przed chłonięciem i emisją zapachów. Wysokiej jakości nadruki wykonujemy metodą fleksograficzną, a demetalizowaną warstwę z nadrukiem umieszczamy między dwiema warstwami folii w procesie laminacji, dzięki czemu druk nie ma bezpośredniego kontaktu z produktem. To idealne rozwiązanie do mrożonych warzyw, owoców, grzybów, frytek, mięsa, ryb, mieszanek owocowych i warzywnych oraz mrożonych dań gotowych. Aby wyróżnić opakowanie i pokazać produkt wykorzystujemy technologię SILVERO.

Opakowania do mrożonek w technologii SILVERO.

Produkty mrożone zyskują dzięki opakowaniom, które zapadają w pamięć. W całej masie konkurencyjnych produktów wyzwaniem jest zaprezentowanie produktów w sposób wyróżniający i silnie przyciągający uwagę klientów. Metaliczne kolory i transparentne okienka z pewnością spełniają taką rolę. Odpowiadają również aktualnym trendom premiumizacji w tym segmencie produktów FMCG.

opakowania do mrożnek
opakowania do mrożnek
opakowania do mrożnek

Poszukujesz unikatowych opakowań? Planujesz premiumizację produktów lub wprowadzasz nowy produkt do segmentu premium?

Dział obsługi klienta SILVERO zapewnia kompleksowe doradztwo i wsparcie techniczne w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań opakowaniowych.