Opakowania przekąsek, snacków

Opakowania przekąsek, opakowania do snaków, opakowania do chipsów, opakowania do słonych przekąsek.

Przekąski to kategoria FMCG o szerokiej gamie produktów takich jak: chipsy, orzeszki, paluszki, krakersy, precelki, prażynki, wafle, sandwicze z wytrawnym nadzieniem i chrupki chlebowe. Do przekąsek zaliczamy również nowe produkty jak snaki mięsne, cienkie kabanosy, mini kiełbaski w poręcznych opakowaniach. Dynamicznie rozwija się segment przekąsek bakaliowych, owocowo-warzywnych np. musy owocowe, owocowo-warzywne, jogurty, lody w formie saszetek. Przekąski są odpowiedzią na zmieniające się potrzeby konsumentów, którzy prowadzą aktywne i szybkie życie. Poszukują produktów typu convinience, które można przekąsić w biegu.

Opakowanie jest kluczowym elementem budowania wizerunku marki i sukcesu sprzedaży tych produktów. Zabezpiecza produkt przed działaniem czynników zewnętrznych. Do produkcji opakowań wykorzystujemy indywidualne kompozycje laminatów o określonych parametrach barierowych. Opakowanie musi zapewnić odpowiednią trwałość, świeżość i wygląd produktu. Do wyboru oferujemy dowolne formaty – worek, saszetka, doypack, stand up ponch z wygodnym zamknięciem dostosowanym do produktu i z otworem na zwieszenie.

Opakowania do przekąsek, snaków w technologii SILVERO.

Duża konkurencja i dynamiczny rozwój tej kategorii produktów FMCG skłania producentów do poszukiwań nowych, innowacyjnych opakowań. Wszystko po to by wyróżnić swój produkt, nadać mu wyjątkowy charakter i zwrócić uwagę klientów. Opakowania w technologii SILVERO pozwalają na wykorzystanie nieograniczonych możliwości kreacji  z zastosowaniem metalicznych, głębokich kolorów oraz transparentnego okienka. Klient jeszcze przed zakupem może ocenić dobrze widoczne walory produktu.

opakowanie do bakalii premium
opakowanie do bakalii premium
opakowanie do bakalii premium

Poszukujesz unikatowych opakowań? Planujesz premiumizację produktów lub wprowadzasz nowy produkt do segmentu premium?

Dział obsługi klienta SILVERO zapewnia kompleksowe doradztwo i wsparcie techniczne w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań opakowaniowych.