Opakowania ryb i owoców morza

Opakowania do ryb, opakowania do owoców morza, opakowania do ryb mrożonych, opakowania do ryb wędzonych.

W kategorii opakowań do ryb i owoców morza rośnie udział opakowań miękkich.  Opakowania z folii i laminatów są łatwo zgrzewalne dzięki czemu zapewniają szczelne i aseptyczne zamknięcie produktu. Folia metalizowana daje barierowość w stosunku do gazów, tłuszczów i zapachów, a demetalizacja przezroczystość umożliwiającą odpowiednią ekspozycję produktu.  Ze względu na możliwość zastosowania pakowania próżniowego (VP) i w modyfikowanej atmosferze (MAP) metalizowane opakowania są najpopularniejszym sposobem pakowania ryb i owoców morza.

Opakowania w technologii SILVERO.

Folia metalizowana zapewnia maksymalną ochronę produktu. Technologia SILVERO daje możliwości kreacji unikalnych opakowań do ryb i owoców morza z zastosowaniem metalicznych barw typowych np; dla rybich łusek. Dzięki zastosowaniu ciekawego designu i transparentnego okienka klient widzi co kupuje. Takie opakowania wyróżniają produkt na tle konkurencji i skutecznie przyciągają uwagę konsumentów.
demetalziwoane opakowanie premium z okienkiem do ryb wędzonych
demetalziwoane opakowanie premium z okienkiem do ryb wędzonych
demetalziwoane opakowanie premium z okienkiem do ryb wędzonych

Poszukujesz unikatowych opakowań? Planujesz premiumizację produktów lub wprowadzasz nowy produkt do segmentu premium?

Dział obsługi klienta SILVERO zapewnia kompleksowe doradztwo i wsparcie techniczne w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań opakowaniowych.