Opakowania wędlin i mięsa

Opakowania wędlin w plastrach, opakowania do wędlin, opakowania do mięsa, opakowania do kabanosów, opakowania kiełbas.

Rosnące zapotrzebowanie konsumentów na wędliny i mięsa paczkowane wymaga innowacyjnych rozwiązań w zakresie opakowań.  Rozwiązaniem są optymalne pod względem atrakcyjności, wydajności, które zapewnią odpowiednią trwałość i świeżość produktu. Opakowania do wędlin i mięs mają przeróżne formaty, wiele sposobów pakowania, zgrzewania oraz przechowywania.

Opakowania wędlin w technologii SILVERO odpowiadają wymogom w zakresie przedłużenia świeżości, apetycznego wyglądu, dostosowania technik pakowania pod kątem potrzeb producentów. Opakowania z folii metalizowanej przyczyniają się do optymalizacji kosztów pakowania, zużycia materiałów, efektywności logistycznej oraz wygody konsumenta.

Opakowania do wędlin, mięsa w technologii SILVERO.

Wykonane w technologii SILVERO odpowiadają aktualnym trendom premiumizacji na rynku wędlin i mięs. Odpowiednio atrakcyjna grafika, metaliczne kolory, ekspozycja otrzymanych certyfikatów i produktu wzbudza zaufanie do marki ponieważ pomaga konsumentom podejmować odpowiednie decyzje zakupowe. W technologii SILVERO wykonamy opakowania wyrobów wędliniarskich i mięsa, które wymagają odpowiedniej bariery na przenikalność gazów, aromatów i pary wodnej. Dostosowana do  indywidualnych wymagań konfiguracja laminatów sprawi, że produkt będzie bezpieczny, widoczny, o doskonałych walorach smakowych i odpowiednio wydłużonym terminie ważności.

Demetalizowane opakowanie premium do wędlin i kabanosów
Demetalizowane opakowanie premium do wędlin i kabanosów

Poszukujesz unikatowych opakowań? Planujesz premiumizację produktów lub wprowadzasz nowy produkt do segmentu premium?

Dział obsługi klienta SILVERO zapewnia kompleksowe doradztwo i wsparcie techniczne w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań opakowaniowych.