Opakowania zanęt wędkarskich

Opakowania do zanęt, opakowania doypack,  worki do granulatów, worki do zanęt.

Zanęty wędkarskie zawierają precyzyjnie dobrane składniki umiejętnie połączone, a ich rolą jest sprowadzić ryby w miejsce połowu, pobudzić do żerowania, osłabić czujność, tak aby dały się złowić. Zanęty to mieszanki, dostosowane do smakowych preferencji poszczególnych gatunków ryb z różną koncentracją składników smakowo-zapachowych. W celu zachowania swoich walorów zanęty są pakowane w szczelnie zamykane opakowania z folii o określonych parametrach barierowych. Najczęściej stosuje się opakowania foliowe z laminatów i folii jedno warstwowych.

Opakowania do zanęt w technologii SILVERO

Popularność wędkarstwa oraz duża konkurencja wśród producentów zanęt powoduje coraz większą dbałość o wygląd opakowania i wyraźny trend rozwoju produktów premium. Opakowanie w technologii SILVERO posiada wszystkie atrybuty opakowania premium zwłaszcza dla tej kategorii produktów. Metaliczne kolory oddadzą rzeczywisty wygląd rybich łusek, błysk opakowania przyciągnie uwagę wędkarza. Transparentne okienko pozwoli ocenić skład i wygląd zanęty jeszcze przed jej zakupem.

Opakowania demetalizowane premium do zanęt na ryby
Opakowania demetalizowane premium do zanęt na ryby
Opakowania demetalizowane premium do zanęt na ryby

Poszukujesz unikatowych opakowań? Planujesz premiumizację produktów lub wprowadzasz nowy produkt do segmentu premium?

Dział obsługi klienta SILVERO zapewnia kompleksowe doradztwo i wsparcie techniczne w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań opakowaniowych.