Opakowania zanęt wędkarskich

Opakowania do zanęt, opakowania doypack,  worki do granulatów, worki do zanęt.

Zanęty wędkarskie zawierają precyzyjnie dobrane składniki umiejętnie połączone, a ich rolą jest sprowadzić ryby w miejsce połowu, pobudzić do żerowania, osłabić czujność, tak aby dały się złowić. Zanęty to mieszanki, dostosowane do smakowych preferencji poszczególnych gatunków ryb z różną koncentracją składników smakowo-zapachowych. W celu zachowania swoich walorów zanęty są pakowane w szczelnie zamykane opakowania z folii o określonych parametrach barierowych. Najczęściej stosuje się opakowania foliowe z laminatów i folii jedno warstwowych.

Opakowania do zanęt w technologii SILVERO

Popularność wędkarstwa oraz duża konkurencja wśród producentów zanęt powoduje coraz większą dbałość o wygląd opakowania i wyraźny trend rozwoju produktów premium. Opakowanie w technologii SILVERO posiada wszystkie atrybuty opakowania premium zwłaszcza dla tej kategorii produktów. Metaliczne kolory oddadzą rzeczywisty wygląd rybich łusek, błysk opakowania przyciągnie uwagę wędkarza. Transparentne okienko pozwoli ocenić skład i wygląd zanęty jeszcze przed jej zakupem.

Poszukujesz unikatowych opakowań? Planujesz premiumizację produktów lub wprowadzasz nowy produkt do segmentu premium?

Dział obsługi klienta SILVERO zapewnia kompleksowe doradztwo i wsparcie techniczne w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań opakowaniowych.