Produkty

Opakowania premium, demetalizacja, transparentne opakowania, opakowania z okienkiem, opakowania premium.

Technologia SILVERO pozwala na produkcję wysokiej jakości opakowań elastycznych z folii metalizowanej na potrzeby sektora FMCG. Indywidualnie projektowane opakowania w druku fleksograficznym z zastosowaniem metalicznych kolorów i transparentnych elementów graficznych spełniają wysokie wymagania segmentu premium. Do produktów znajdujących się w naszej ofercie należą:

Wykonamy również samą usługę demetalizacji we współpracy z drukarnią fleksograficzną, która aktualnie produkuje Twoje opakowania.

Demetalizowane opakowanie:

  • umożliwia producentom zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania, atrakcyjnego opakowania i jednocześnie pokazuje, jak naprawdę wygląda produkt
  • przyciąga uwagę konsumentów, pozwala im zobaczyć, co znajduje się w opakowaniu przed otwarciem przez co skłania do podejmowaniu lepszych, bardziej świadomych decyzji zakupowych
  • utrzymuje żywność i inne produkty w pełni bezpieczne i świeże, zachowując ich wysoką jakość.

Transparentne opakowania znajdują się obecnie na top liście firm spożywczych, szczególnie tych, które chcą podkreślić takie cechy jak; świeżość, naturalność, smak zbliżony do domowego i najwyższą jakość. Połączenie cech folii metalizowanej z technologią demetalizacji pozwala w innowacyjny sposób informować, inspirować i przyciągać uwagę konsumentów, a jednocześnie zabezpieczać produkty. 

Segment produktów premium jest niezwykle wymagający pod względem opakowań.

Opakowanie premium to przede wszystkim jakość surowców. Konsument podświadomie wybiera produkty, które budzą w nim poczucie wysokiej jakości. Ważne jest, aby opakowanie premium wykonane było z materiałów gwarantujących doskonałą ekspozycję na półce sklepowej.

Opakowanie premium produktów spożywczych buduje w kupującym świadomość jakości oraz wartości danego towaru przez co zwiększa prawdopodobieństwo zapłacenia wyższej ceny za dany produkt. To właśnie produkty premium są najmniej wrażliwe na wahania koniunktury rynkowej.

Opakowanie premium to wartość dodana produktu ponieważ sprawia ono, że konsument, który je wybiera, czuje się wyjątkowo, a sama zawartość staje się jeszcze cenniejsza. Opakowanie premium powinno intrygować kolorem, fakturą i efektami specjalnymi. Tylko w technologii SILVERO masz nieograniczone możliwości kreacji unikatowych opakowań.

EFEKT MARKI PREMIUM. WOW!

demetalizowane opakowanie kabanosów premium
demetallized film for premium and high barrier nuts packaging
Demetalizowane opakowanie premium do kawy